Home > Archief > Seizoen 2014-2015

Seizoen 2014-2015

 

Uitslagen 25m1p

Schutter1234567891011Totaal pijlen Totaal punten Gem.
Pieter Custers24023724423524224623424047025023889.552
Martien Heijkers23122522822722023623923522823747330027799.263
Gert-Jan Heijkers21622922523822621623746422520519.116
Tim Eerkens21323822422421823544620017988.990
Emiel Custers21922422722322122622023523044427524698.978
Antoinette Heijkers21221122222522021723022545025022128.848
Henk Heijkers22622522522222120622121821041527523898.687
Alfons Custers21621521421621019942120016918.455
Fer van Doorn21421121120420920521920842025021018.404
Ruud Heijkers20220720920521841117514528.297
Hans Timmermans411504118.220
Stef Clerkx20919520920121819720918217643427522308.109
Harie Heijkers19521519919518619620820439225019907.960
Jan Custers17917019517918421120841622517427.742
Louis Heijkers19218519217617517416714620734527519597.124
Rene Custers322503226.440

 

Zestal scores

Nr. Wedstrijd 1e zestal 2e zestal
1 Maesbeker 1327
2 1e Bondswedstrijd 1342
3 2e Bondswedstrijd 1375 1237
4 3e Bondswedstrijd 1373 1189
5 4e Bondswedstrijd 1350 1177
6 Kerstwedstrijd 1369
7 5e Bondswedstrijd 1362 1223
8 6e Bondswedstrijd 1377 1224
9 Haringhappen 1220
10 7e Bondswedstrijd 1385 1213
11 Koningschieten 2747 2517

 

Wedstrijden

Nr. Wedstrijd Datum Resultaat Lokatie
1 Maesbeker 13-09-2014 St. Hubertus, Stramproy
2 1e Bondswedstrijd 26/28-09-2014 Wilhelmina, Ospel
3 2e Bondswedstrijd 24/26-10-2014 De Grensschutters, Reuver
4 3e Bondswedstrijd 28/30-11-2014 Ontspanning, Tungelroy
5 4e Bondswedstrijd 12/14-12-2014 Batavieren-Treffers, Weert
6 Kerstwedstrijd 28-12-2014 De Lauwerkrans, Ell
7 5e Bondswedstrijd 09/11-01-2015 Willem Tell, Nederweert
8 6e Bondswedstrijd 23/25-01-2015 Wilhelmina, Ospel
9 Haringhappen 18-02-2015 De Lauwerkrans, Ell
10 7e Bondswedstrijd 19/22-02-2015 De Lauwerkrans, Ell
11 Koningschieten 05-04-2015 De Lauwerkrans, Ell