Home > Archief > Seizoen 2017-2018

Seizoen 2017-2018

 

Uitslagen 25m1p

Schutter123456789101112131415Totaal pijlen Totaal punten Gem.
Pieter Custers24223722328123933122223723421924223643636533799.258
Emiel Custers22622731822322623722622823246628231528919.178
Martien Heijkers22123022527923130723123222523023023623246827442038519.169
Gert-Jan Heijkers23521726532122222321922945426523859.000
Tim Eerkens21921727022622823221923221923020628.965
Antoinette Heijkers28023521921321921421844823020468.896
Jan Custers21522322225921621823022022122422823143935531468.862
Alfons Custers20521021922418922320242822519008.444
Stef Clerkx22120919319220119522920021922045230025318.437
Henk Heijkers21818520620221721420622237425628023008.214
Hans Timmermans22219718820042422818014598.106
Ruud Heijkers20319819740312510018.008
Fer van Doorn19920820618917638817513667.806
Harie Heijkers18019319019620939119620515557.585
Rene Custers373503737.460
Geraldo Hermans372503727.440
Louis Heijkers343503436.860
Ruud Greijmans1451301101311571751558485.471

 

Zestal scores

Nr. Wedstrijd 1e zestal 2e zestal
1 Voorronde Krijgsman Soranus 1343
2 Maesbeker 1349
3 1e Bondswedstrijd 1314
4 Finale Krijgsman Soranus 1634
5 2e Bondswedstrijd 1354
6 1e Ronde NHB beker
7 3e Bondswedstrijd 1340
8 4e Bondswedstrijd 1377 1255
9 Kerstwedstrijd 1373
10 5e Bondswedstrijd 1344 1119
11 Hieëringsjete
12 6e Bondswedstrijd 1388
13 7e Bondswedstrijd 1380 1219
14 Koningschieten 2727 2470
15 Jubileumwedstrijd St. Hubertus 1411

 

Wedstrijden

Nr. Wedstrijd Datum Resultaat Lokatie
1 Voorronde Krijgsman Soranus 21-09-2017 Voorronde (1e plaats) Soranus, Boukoul
2 Maesbeker 30-09-2017 1e plaats Vriendschap en Strijd, Hunsel
3 1e Bondswedstrijd 06/08-10-2017 10 - 0 tegen De Grensjagers, Budel Wilhelmina, Ospel
4 Finale Krijgsman Soranus 22-10-2017 1e plaats Soranus, Boukoul
5 2e Bondswedstrijd 27/29-10-2017 10-0 tegen St. Hubertus, Stramproy De Batavieren Treffers, Weert
6 1e Ronde NHB beker 19-11-2017 1e plaats Ontspanning, Tungelroy
7 3e Bondswedstrijd 01/03-12-2017 10-0 tegen Batavieren Treffers, Weert Wilhelmina, Ospel (organisatie Budel)
8 4e Bondswedstrijd 14/17-12-2017 10-0 tegen The Archery Club, Roermond De Lauwerkrans, Ell
9 Kerstwedstrijd 28-12-2017 Clublokaal
10 5e Bondswedstrijd 19/22-01-2018 Vriendschap en Strijd, Hunsel
11 Hieëringsjete 14-02-2018 Clublokaal
12 6e Bondswedstrijd 22/25-02-2018 4-6 tegen de Grensschutters, Reuver St. Hubertus, Stramproy
13 7e Bondswedstrijd 02/04-03-2018 10-0 tegen Ontspanning, Tungelroy Willem Tell, Nederweert
14 Koningschieten 02-04-2018 De Lauwerkrans, Ell
15 Jubileumwedstrijd St. Hubertus 29-04-2018 7e plaats Sint Hubertus, Stramproy