Home > Uitslagen > Seizoen 2018-2019

Seizoen 2018-2019

 

Uitslagen 25m1p

Schutter12345678910Totaal pijlen Totaal punten Gem.
Emiel Custers23823223723924223315014219.473
Martien Heijkers22722823022923523923823723423625023339.332
Pieter Custers22623224220723522322822523422520529.120
Gert-Jan Heijkers22822723022023520215013428.947
Tim Eerkens21821922522123523120822220017798.895
Stef Clerkx21722523121221221721717515318.749
Antoinette Heijkers23022121821622221920217515288.731
Jan Custers20221721622121820722122120017238.615
Henk Heijkers20321720021321623220917514908.514
Alfons Custers21220120722219720120617514468.263
Ruud Heijkers2062122081961008228.220
Hans Timmermans20720420020820420515012288.187
Ruud Greijmans18217917720620819821617513667.806
Fer van Doorn1631961971921007487.480
Harie Heijkers19018716619618219119117513037.446

 

Zestal scores

Nr. Wedstrijd 1e zestal 2e zestal
1 Voorronde Krijgsman Soranus 1367
2 1e Bondswedstrijd 1344 1196
3 Maesbeker 2018 1344
4 2e Bondswedstrijd 1374 1194
5 1e Ronde NHB beker
6 3e Bondswedstrijd 1403 1268
7 4e Bondswedstrijd 1371
8 Kerstwedstrijd 1325 1188
9 5e Bondswedstrijd 1354 1237
10 6e Bondswedstrijd 1330

 

Wedstrijden

Nr. Wedstrijd Datum Resultaat Lokatie
1 Voorronde Krijgsman Soranus 13-09-2018 Soranus, Boukoul
2 1e Bondswedstrijd 21/23-09-2018 De Grensschutters, Reuver
3 Maesbeker 2018 29-09-2018 2e plaats De Grensschutters, Haler-Uffelse
4 2e Bondswedstrijd 26/28-10-2018 Ontspanning, Tungelroy
5 1e Ronde NHB beker 18-11-2018 2e plaats Wilhelmina, Ospel
6 3e Bondswedstrijd 30-11/02-12-2018 Wilhelmina, Ospel
7 4e Bondswedstrijd 14/16-12-2018 Willem Tell, Nederweert
8 Kerstwedstrijd 30-12-2018 Clublokaal
9 5e Bondswedstrijd 11/13-01-2019 Wilhelmina, Ospel
10 6e Bondswedstrijd 14/17-02-2019 St. Hubertus, Stramproy