Home > Uitslagen > Seizoen 2018-2019

Seizoen 2018-2019

 

Uitslagen 25m1p

Schutter123456789101112Totaal pijlen Totaal punten Gem.
Emiel Custers23823223723924223322917516509.429
Martien Heijkers22722823022923523923823723423623527525689.338
Pieter Custers22623224220723522322822523422125022739.092
Gert-Jan Heijkers22822723022023520222817515708.971
Tim Eerkens21821922522123523120822223321925022318.924
Antoinette Heijkers23022121821622221920222620017548.770
Stef Clerkx21722523121221221721722021222519638.724
Jan Custers20221721622121820722122121822519418.627
Henk Heijkers20321720021321623220920520016958.475
Ruud Heijkers20621220819622012510428.336
Alfons Custers21220120722219720120617514468.263
Hans Timmermans20720420020820420521617514448.251
Ruud Greijmans18217917720620819821621020922517857.933
Fer van Doorn1631961971921007487.480
Harie Heijkers19018716619618219119116720014707.350

 

Zestal scores

Nr. Wedstrijd 1e zestal 2e zestal
1 Voorronde Krijgsman Soranus 1367
2 1e Bondswedstrijd 1344 1196
3 Maesbeker 2018 1344
4 2e Bondswedstrijd 1374 1194
5 1e Ronde NHB beker
6 3e Bondswedstrijd 1403 1268
7 4e Bondswedstrijd 1371
8 Kerstwedstrijd 1325 1188
9 5e Bondswedstrijd 1354 1237
10 6e Bondswedstrijd 1330
11 7e Bondswedstrijd 1372 1289
12 Hieëringsjete

 

Wedstrijden

Nr. Wedstrijd Datum Resultaat Lokatie
1 Voorronde Krijgsman Soranus 13-09-2018 Soranus, Boukoul
2 1e Bondswedstrijd 21/23-09-2018 De Grensschutters, Reuver
3 Maesbeker 2018 29-09-2018 2e plaats De Grensschutters, Haler-Uffelse
4 2e Bondswedstrijd 26/28-10-2018 Ontspanning, Tungelroy
5 1e Ronde NHB beker 18-11-2018 2e plaats Wilhelmina, Ospel
6 3e Bondswedstrijd 30-11/02-12-2018 Wilhelmina, Ospel
7 4e Bondswedstrijd 14/16-12-2018 Willem Tell, Nederweert
8 Kerstwedstrijd 30-12-2018 Clublokaal
9 5e Bondswedstrijd 11/13-01-2019 Wilhelmina, Ospel
10 6e Bondswedstrijd 14/17-02-2019 St. Hubertus, Stramproy
11 7e Bondswedstrijd 22/24-02-2019 De Lauwerkrans Ell (te Tungelroy)
12 Hieëringsjete 06/07-03-2019 Clublokaal