Home > Uitslagen > Seizoen 2019-2020

Seizoen 2019-2020

 

Uitslagen 25m1p

Schutter123456789101112Totaal pijlen Totaal punten Gem.
Emiel Custers23022823223423322232118517009.189
Martien Heijkers23022923022523122822732320621926023489.031
Gert-Jan Heijkers23022022122022622232222321018848.971
Tim Eerkens23621922222421521531721321018618.862
Jan Custers22922122322121621820721821922025021928.768
Jesse Greijmans21320421422221620922322922022519508.667
Stef Clerkx21820921221921321221621319422519068.471
Henk Heijkers22721020721020022221721219622519018.449
Alfons Custers21120720021521520521817514718.406
Antoinette Heijkers21023021720218321715012598.393
Ruud Greijmans21121421620221620719521819922518788.347
Hans Timmermans20720120321021812510398.312
Ruud Heijkers206203196756058.067
Harie Heijkers17916918320018320120618820015097.545
Joeri Janssen160197503577.140
Remko Heijkers128251285.120

 

Wedstrijden 25m1p

Nr. Wedstrijd Datum Resultaat Lokatie
1 Onderlinge wedstrijd 05-09-2019 Clublokaal
2 1e Bondswedstrijd 19/22-09-2019 Vriendschap & Strijd, Hunsel
3 2e Bondswedstrijd 25/27-10-2019 Batavieren-Treffers, Weert
4 Maesbeker 01-11-2019 4e plaats Sint Hubertus, Stramproy
5 1e Ronde NHB beker 17-11-2019 2e plaats Ontspanning, Tungelroy (organisatie Ell)
6 3e Bondswedstrijd 22/24-11-2019 De Grensschutters, Reuver
7 4e Bondswedstrijd 13/15-12-2019 Ontspanning, Tungelroy
8 Kerstverschieting 29-12-2019 De Lauwerkrans, Ell
9 5e Bondswedstrijd 09/12-01-2020 De Ster 2.0, Echt
10 2e Ronde NHB beker 12-01-2020 1e plaats St. Willibrordus, Milheeze
11 6e Bondswedstrijd 07/09-02-2020 Wilhelmina, Ospel
12 7e Bondswedstrijd 28-02/01-03-2020 Willem-Tell, Nederweert

 

Uitslagen indoor

Schutter12345678910Totaal pijlen Totaal punten Gem.
Jan Custers26525527726326526825526548751836031188.661
Antoinette Heijkers22621926626724123224249327021868.096
Ruud Greijmans23322325625021725345524018877.862

 

Wedstrijden indoor

Nr. Wedstrijd Datum Resultaat Lokatie
1 1e Indoor 27/29-09-2019 Wilhelmina, Ospel
2 2e Indoor 27/29-09-2019 Wilhelmina, Ospel
3 3e Indoor 18/20-10-2019 Batavieren-Treffers, Weert
4 4e Indoor 18/20-10-2019 Batavieren-Treffers, Weert
5 5e Indoor 08/10-11-2019 De Grensschutters, Reuver
6 6e Indoor 08/10-11-2019 De Grensschutters, Reuver
7 7e Indoor 28-11/01-12-2019 Vriendschap & Strijd, Hunsel
8 8e Indoor 28-11/01-12-2019 Vriendschap & Strijd, Hunsel
9 RK Individueel 02-02-2020 De Alpenjagers, Sittard
10 RK Teams 15-02-2020 7e plaats Wilhelmina, Ospel