Home > Uitslagen > Seizoen 2019-2020

Seizoen 2019-2020

 

Uitslagen 25m1p

Schutter12345678910Totaal pijlen Totaal punten Gem.
Emiel Custers23022823223423322232118517009.189
Martien Heijkers23022923022523122822732321019239.157
Gert-Jan Heijkers23022022122022622232218516618.978
Tim Eerkens23621922222421521531718516488.908
Jan Custers22922122322121621820721820017538.765
Antoinette Heijkers2102302172021008598.590
Jesse Greijmans21320421422221620922317515018.577
Stef Clerkx21820921221921321221617514998.566
Henk Heijkers22721020721020022221717514938.531
Alfons Custers21120720021521520515012538.353
Ruud Greijmans21121421620221620719517514618.349
Hans Timmermans20720120321021812510398.312
Ruud Heijkers206203504098.180
Harie Heijkers17916918320018320115011157.433
Joeri Janssen160197503577.140
Remko Heijkers128251285.120

 

Wedstrijden 25m1p

Nr. Wedstrijd Datum Resultaat Lokatie
1 Onderlinge wedstrijd 05-09-2019 Clublokaal
2 1e Bondswedstrijd 19/22-09-2019 Vriendschap & Strijd, Hunsel
3 2e Bondswedstrijd 25/27-10-2019 Batavieren-Treffers, Weert
4 Maesbeker 01-11-2019 4e plaats Sint Hubertus, Stramproy
5 1e Ronde NHB beker 17-11-2019 2e plaats Ontspanning, Tungelroy (organisatie Ell)
6 3e Bondswedstrijd 22/24-11-2019 De Grensschutters, Reuver
7 4e Bondswedstrijd 13/15-12-2019 Ontspanning, Tungelroy
8 Kerstverschieting 29-12-2019 De Lauwerkrans, Ell
9 5e Bondswedstrijd 09/12-01-2020 De Ster 2.0, Echt
10 2e Ronde NHB beker 12-01-2020 1e plaats St. Willibrordus, Milheeze

 

Uitslagen indoor

Schutter12345678910Totaal pijlen Totaal punten Gem.
Jan Custers26525527726326526825526524021138.804
Antoinette Heijkers22621926626724123224221016938.062
Ruud Greijmans23322325625021725318014327.956

 

Wedstrijden indoor

Nr. Wedstrijd Datum Resultaat Lokatie
1 1e Indoor 27/29-09-2019 Wilhelmina, Ospel
2 2e Indoor 27/29-09-2019 Wilhelmina, Ospel
3 3e Indoor 18/20-10-2019 Batavieren-Treffers, Weert
4 4e Indoor 18/20-10-2019 Batavieren-Treffers, Weert
5 5e Indoor 08/10-11-2019 De Grensschutters, Reuver
6 6e Indoor 08/10-11-2019 De Grensschutters, Reuver
7 7e Indoor 28-11/01-12-2019 Vriendschap & Strijd, Hunsel
8 8e Indoor 28-11/01-12-2019 Vriendschap & Strijd, Hunsel