Scores 25m1p voor seizoen 2026-2027
| Schutter | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Pijlen | Punten | Gem. |
| Tim | 237 | 220 | 50 | 457 | 9.140 | ||||||
| Jesse | 221 | 25 | 221 | 8.840 | |||||||
| Gert-Jan | 219 | 25 | 219 | 8.760 | |||||||
| Antoinette | 218 | 25 | 218 | 8.720 | |||||||
| Richard | 216 | 213 | 50 | 429 | 8.580 | ||||||
| Ruud G. | 218 | 207 | 50 | 425 | 8.500 | ||||||
| Martien | 214 | 208 | 50 | 422 | 8.440 | ||||||
| Henk | 211 | 25 | 211 | 8.440 | |||||||
| Jan C. | 202 | 212 | 50 | 414 | 8.280 | ||||||
| Angela | 172 | 186 | 50 | 358 | 7.160 | ||||||
| Siem | 155 | 201 | 50 | 356 | 7.120 | ||||||
| Robert | 159 | 177 | 50 | 336 | 6.720 | ||||||
| Aspiranten | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Totaal pijlen | Totaal punten | Gem. |
| Teun | 164 | 25 | 164 | 6.560 |
Wedstrijden 25m1p
| Nr. | Wedstrijd | Datum | Resultaat | Lokatie |
| 1 | 1e Bondswedstrijd | 11/13-09-2026 | Grensschutters, Reuver | |
| 2 | 2e Bondswedstrijd | 01/04-10-2026 | Roos in Bloei, Roggel (organisatie Ons Genoegen) |
Scores indoor voor seizoen 2026-2027
| Schutter | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Pijlen | Punten | Gem. |
| Tim | 273 | 280 | 60 | 553 | 9.217 | ||||||
| Jan C. | 261 | 258 | 60 | 519 | 8.650 | ||||||
| Richard | 250 | 246 | 60 | 496 | 8.267 | ||||||
| Siem | 199 | 209 | 60 | 408 | 6.800 | ||||||
| Marcel | 178 | 191 | 60 | 369 | 6.150 | ||||||
| Dex | 183 | 181 | 60 | 364 | 6.067 | ||||||
| Robert | 159 | 204 | 60 | 363 | 6.050 | ||||||
| Stan | 181 | 30 | 181 | 6.033 | |||||||
| Teun | 164 | 197 | 60 | 361 | 6.017 | ||||||
| Duuk | 178 | 161 | 60 | 339 | 5.650 |
Wedstrijden indoor
| Nr. | Wedstrijd | Datum | Resultaat | Lokatie |
| 1 | 1e Indoor | 18/20-09-2026 | Ontspanning, Tungelroy | |
| 2 | 2e Indoor | 18/20-09-2026 | Ontspanning, Tungelroy |
Scores 25m1p voor seizoen 2026-2027
| Schutter | Pijlen | Punten | Gem. |
| Tim | 50 | 457 | 9.140 |
| Jesse | 25 | 221 | 8.840 |
| Gert-Jan | 25 | 219 | 8.760 |
| Antoinette | 25 | 218 | 8.720 |
| Richard | 50 | 429 | 8.580 |
| Ruud G. | 50 | 425 | 8.500 |
| Martien | 50 | 422 | 8.440 |
| Henk | 25 | 211 | 8.440 |
| Jan C. | 50 | 414 | 8.280 |
| Angela | 50 | 358 | 7.160 |
| Siem | 50 | 356 | 7.120 |
| Robert | 50 | 336 | 6.720 |
| Aspiranten | Totaal pijlen | Totaal punten | Gem. |
| Teun | 25 | 164 | 6.560 |
Wedstrijden 25m1p
| Nr. | Wedstrijd | Datum | Resultaat | Lokatie |
| 1 | 1e Bondswedstrijd | 11/13-09-2026 | Grensschutters, Reuver | |
| 2 | 2e Bondswedstrijd | 01/04-10-2026 | Roos in Bloei, Roggel (organisatie Ons Genoegen) |
Scores indoor voor seizoen 2026-2027
| Schutter | Pijlen | Punten | Gem. |
| Tim | 60 | 553 | 9.217 |
| Jan C. | 60 | 519 | 8.650 |
| Richard | 60 | 496 | 8.267 |
| Siem | 60 | 408 | 6.800 |
| Marcel | 60 | 369 | 6.150 |
| Dex | 60 | 364 | 6.067 |
| Robert | 60 | 363 | 6.050 |
| Stan | 30 | 181 | 6.033 |
| Teun | 60 | 361 | 6.017 |
| Duuk | 60 | 339 | 5.650 |
Wedstrijden indoor
| Nr. | Wedstrijd | Datum | Resultaat | Lokatie |
| 1 | 1e Indoor | 18/20-09-2026 | Ontspanning, Tungelroy | |
| 2 | 2e Indoor | 18/20-09-2026 | Ontspanning, Tungelroy |

