Uitslagen

Scores 25m1p voor seizoen 2021-2022

Schutter12345678910111213Totaal pijlen Totaal punten Gem.
Emiel Custers23448423623032823323123423533247423024139537229.423
Jesse Greijmans22745523022731623223122832747332029469.206
Gert-Jan Heijkers22046722023322845722522520509.111
Tim Eerkens23245023022731422122123123132146122637033659.095
Martien Heijkers23744722022631023321322622631142722037032968.908
Antoinette Heijkers21443722922421920721945225022018.804
Jan Custers22443921420520621222421343121930025878.623
Henk Heijkers20439319220321622221421545319930025118.370
Ruud Heijkers418504188.360
Guille García Ávila18142119620620821920041621920930024758.250
Alfons Custers21240320820120918341722518338.147
Joeri Janssen401504018.020
Ruud Greijmans19417219720820420341420015927.960
Harie Heijkers39014318318018315720536825018097.236
Joost de Louw3293831007127.120

Wedstrijden 25m1p

Nr. Wedstrijd Datum Resultaat Lokatie
1 1e Bondswedstrijd 17/19-09-2021 T1 8-2 winst, T2 10-0 winst Ontspanning, Tungelroy
2 Koningschieten 19-09-2021 Clublokaal
3 2e Bondswedstrijd 08/10-10-2021 T1 4-6 verlies, T2 10-0 winst Ontspanning, Tungelroy (organisatie Ell)
4 3e Bondswedstrijd 29/31-10-2021 T1: 10-0 winst, T2: 10-0 winst Ontspanning, Tungelroy
5 1e Ronde NHB-beker 21-11-2021 Met 12/14 matchpunten gedeeld 1e Ontspanning, Tungelroy
6 4e Bondswedstrijd 09/12-12-2021 Clublokaal
7 5e Bondswedstrijd 03/06-02-2022 De Winnaars 10-0 De Verliezers Clublokaal
8 6e Bondswedstrijd 17/20-02-2022 De Winnaars 6-5 De Verliezers Clublokaal
9 7e Bondswedstrijd 11/13-03-2022 T1: 7-3 winst, T2: 10-0 winst Ontspanning, Tungelroy
10 Halve Finale NHB Beker 13-03-2022 1e plaats, 13/14 matchpunten De Alpenjagers, Sittard
11 Koningschieten 20-03-2022 Clublokaal
12 125-jaar Jubileumtoernooi Wilhelmina Ospel 29-04-2022 3e plaats Wilhelmina, Ospel
13 Maesbeker 21-05-2022 1e plaats De Lauwerkrans, Ell

Scores indoor voor seizoen 2021-2022

Schutter12345678910Totaal pijlen Totaal punten Gem.
Jan Custers (C)27127127027227627027127124021729.050
Antoinette Heijkers26726722925227327326321018248.686
Jan Custers25326425625325526225026224020558.562

Wedstrijden indoor

Nr. Wedstrijd Datum Resultaat Lokatie
1 1e Indoor 24/26-09-2021 De Grensschutters, Reuver
2 2e Indoor 24/26-09-2021 De Grensschutters, Reuver
3 3e Indoor 14/17-10-2021 Wilhelmina, Ospel
4 4e Indoor 14/17-10-2021 Wilhelmina, Ospel
5 5e Indoor 05/07-11-2021 Ontspanning, Tungelroy
6 6e Indoor 05/07-11-2021 Ontspanning, Tungelroy
7 7e Indoor 26/28-11-2021 Ontspanning, Tungelroy
8 8e Indoor 26/28-11-2021 Ontspanning, Tungelroy